Novinky ze světa financí

24.10.2009 - NMožnosti pojištění vozidel

Pro pojištění vozidel slouží několik finančních produktů. Nejznámější jsou povinné ručení nebo havarijní pojištění. Další možnosti pojištění vozidel se můžou vztahovat proti vykradení, poničení nebo ukradení vozidla. Další z možností je pojištění proti živelným pohromám jako třeba povodně, pád stromu atp.

25.08.2009 - Rychlé půjčky

Nebankovní společnosti poskytují velice rychlé a jednoduché půjčky, které je snadné získat z pohodlí svého domova. Hlavním finančním produktem uváděných společností jsou půjčky bez registru ihned. Tento druh půjček nenahlíží do bankovního registru, a tak je možné získat půjčku i se zápisem v registru. Nadruhou stranu se platí větší úrok a je limitovaná maximální částka.

19.08.2009 - Pojištění automobilu

Ze zákona vyplývá povinnost pojistit každý automobil, který jezdí na veřejných silnicích. K pojištění nám slouží povinné ručení. Tento finanční produkt v dnešní době nabízí spoustu společností a je velice těžké vybrat si to nejlepší pojištění. Je to ale jenom ta základní možnost pojištění pro vaše auto, můžete také využít havarijního pojištění a jeho dalších variant(proti odcizení, atd.).

11-08-2009 - Kurzovní lístek

Pokud potřebujete zjistit kurzy měn, můžete využít uvedených stránek. Na stránkách se nachází aktuální kurzy měn a také jejich vyjádření v grafu. Uvedené tabulky si můžete vložit na vaše stránky.

23.5.2009 - Peníze pro všechny

Peníze hýbou celým světem i internetem.Pokud potřebujete rychle obnos peněz, máte několik možností. Nejednoduší je si peníze půjčit od banky. Pokud chcete takovou půjčku, je potřeba za peníze ručit. Dalším vhodným typem jsou půjčky na směnku, kde nemusíte dokládat žádný příjem. Půjčka na směnku nepotřebuje žádné notářské ověření. Kromě těchto úvěrů, můžeme využívat dalších bankovních služeb a půjček. Další nejběžnější jsou půjčky bez potvrzení o přijmu. Pújčování peněz ma velkou nevýhodu splácení úroků. Úroková sazba se může měnit podle klinta, banky a nebo věřitele. Kromě bankovních asociací si můžeme půjčku pořidit také od nebankovních. Ty se většinou odlišují v tom že neporovnávají centrální registr, ale zase jejich úroková míra je znatelně navýšená od bankovních půjček. Třeba můžete využít nebankovní půjčky bez registru. Tyhle půjčky poskytují společnosti, které se zaměřují na poskytování pújček a úvěrů. K poskytování finančních částek je zapotřebí mít povolení.